Toto fórum slouží maminkám, které chodí s děmi na výuku náboženství pro předškolní děti. Budeme si zde psát a ktuální informace, změny, postřehy, ...

Program a aktuální dění Mininábožka

Datum: 28.01.2015

Vložil: Vendula

Titulek: Dnes

Ahoj, minule měla Martina P. a společně s Jonášem a Šimonem, utíkali z Egypta, pekli chleba na cestu a pak procházeli mořem. Tak teď nás čeká asi putování pouští a desatero. Já se musím omluvit asi tam dovedu jen Jonáše a prchám vyřizovat něco po úřadech - středa úřední to den :-)
Tož se těšíme Ahoj Vendy

Titulek: Další nábožko

Další nábožko bude až ve středu 26. listopadu - připraví si ho Lucka a téma je Ezau a Jákob

Vložil: s. Doubravka

Titulek: POZVÁNKA NA VYRÁBĚNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Jen co skončilo vyrábění na misijní jarmark, už se můžete těšit na další tvořivou činnost.

Ve středu 19. listopadu 2014 budeme na faře od 14:00 do 18:00 vyrábět s dětmi adventní věnce.

Nabízet k prodeji je budeme v neděli 23.11. (Slavnost Ježíše Krista Krále) v kostele. Výtěžek získaný z této akce bude jako obvykle věnován na adopci na dálku. Jenom připomínám, že naše farnost má adoptovanou holčičku z Indie jménem Divya Mary.

S sebou si přineste černou nit na omotávání větviček, případně něco na zdobení věnců.

Vložil: Vendy

Titulek: Dneska

Ahoj, tak jsem si až teď uvědomila že je středa a nábožko a že bych to měla nachystat. Tak chystám, jsem tedy ale v práci. Tož nevím jak to dopadne ale měl by bát Izák a Rebeka. Tak se těžte ! :-)

Datum: 05.11.2014

Vložil: Vendy

Titulek: Asi to dnes nevyjde

Ahoj, musím dnes vyřídit něco po úřadech, pak teprv pro Jodnu do školy a pak na faru. Tak uvidím jak to vyjde ale typla bych že do 16:15 - To nedám ! Příjdem tedy později doufám že ne úplně na konec, omlouvám se mějte se pěkně. Vendy a Jonáš

Datum: 29.10.2014

Vložil: s.Doubravka

Titulek: o prázdninách nábožko není

Během podzimních prázdnin 29.10. není výuka náboženství.

Datum: 21.10.2014

Vložil: s.doubravka

Titulek: nábožko ve středu 22.10.

Téma si připravím já - na programu je myslím Abrahám.

Datum: 14.10.2014

Vložil: Bára

Titulek: st 15. 10. nedorazíme

Ahoj, máme neštovice! Čtyřikrát! Takže nedorazíme, užijte si babylónskou věž.

Doubravko, moc díky za zřízení fóóra! Nemáš už nějaké informace k té minipřípravě na první svaté mini přijímaní?

Datum: 21.10.2014

Titulek: Re: st 15. 10. nedorazíme

Ahoj Báro, informace žádné nemám, jelikož pan farář odjel na měsíc na léčení do lázní.

Datum: 08.10.2014

Vložil: s. Doubravka

Titulek: UPOZORNĚNÍ NA MISIJNÍ NEDĚLI 19. ŘÍJNA

V pátky od 15:30 vyrábíme s dětmi na faře výrobky na misisjní jarmark. Můžete ale klidně vyrobit něco doma a pak přinést. Misijní nedělě bude 19. října. Počítejte s programem po mši na faře :)))) a s jarmakem u kostela.

Téma je: S veselým škorpionem v misijní škole.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek