ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST - DĚKANSTVÍ Dvůr Králové n. L.

Adresa:

Palackého 99,
544 01 Dvůr Králové n.L.

Světový den nemocných

11.02.2020 05:08

U příležitosti světového dne nemocných 11. 2. od 14:00 do 17:00 zveme k tiché modlitbě do kostela sv. Jana Křtitele ve Dvoře Králové n.L.

Je z vašich blízkých nebo známých někdo dlouhodobě nebo těžce nemocný? Přejete mu uzdravení, úlevu, přijetí  jeho těžkého stavu, vnitřní klid a radost? Napište nám jeho křestní jméno na lístek nebo prostřednictví anonymního vzkazu (ZDE).

Vzadu u vchodu do kostela bude umístěna papírová schránka. Do ní můžete vložit lísteček se jménem nemocného za kterého se budeme modlit v rámci našeho modlitebního společenství za nemocné.

Modlitební společenství za nemocné se setkává každou středu po mši svaté na faře, srdečně zveme ke společné modltibě i další zájemce (informace u otce Andrzeje, Evy Paulů, Markéty Hamanové)

Bližší informace k svátku Panny Marie Marie Lurdské a Světovému dni nemocných najdete ZDE