ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST - DĚKANSTVÍ Dvůr Králové n. L.

Adresa:

Palackého 99,
544 01 Dvůr Králové n.L.


Vyřazené knihy k dispozici v kostele sv. Jana Křtitele

22.08.2018 19:17

Knihovníci se probírají mnohými knižními dary od farníků, některé tituly jsme rozhodli nezařadit z důvodu nízké poptávky po tématu nebo protože nejde o literaturu v křesťanském duchu, přípradně i proto, že daný titul již v knihovně máme. Některé z knih teprve na vyřazení čekají - to jsou knihy, které v knihovně máme vícekrát. Všechny vyřazené nebo nepřijaté knihy nabízíme v papírové krabici v kostele sv. Jana Křtitele ve Dvoře Králové nad Labem. Příspěvek je dobrovolný a bude využit na nákup nových knih. Do kasičky v krabici s knihami můžete rovněž vhodit svůj vzkaz pro knihovnu - například s návrhem titutlu, který bychom mohli zakoupit. Za vaši spolupráci budeme vděčni, těšíme se na vás po prázdninách 3. září v 19:00